Miejsce do przechowywania samochodu nie powinno być kawałkiem ulicy, chodnikiem bądź podjazdem do domu. Aby właściwie zabrać o samochód, każdy rozsądny właściciel powinien sprawić mu garaż. Zapobiega on uszkodzeniom karoserii samochodu. Jest także świetnym miejscem na narzędzie ogrodowe, materiały budowlane oraz inne drobiazgi, które przydarzą się w utrzymaniu ogrodu oraz domu w odpowiednim stanie. Nierzadko trzymane są tam także narzędzia oraz sprzęty budowlane.

Solidna konstrukcja garażów blaszanych

nowe garaże blaszane w warmińsko-mazurskimObecny rynek oferuje bardzo szeroki wybór garaży blaszanych. Różnią się one pomiędzy sobą konstrukcją, metrażem oraz materiałami z których są wykonane. Wśród ogłoszeń na popularnych portalach internetowych nie brakuje także garaży używanych. Wybór garażu z tzw. „drugiej ręki” nie jest jednak rozsądnym rozwiązaniem. Szybko może okazać się, iż używana konstrukcja posiada uszkodzenia konstrukcji lub wgięcia blachy i nie może we właściwy sposób spełniać swojej funkcji. Na szczęście na polskim rynku nie brakuje także producentów tego typu konstrukcji. Jak się okazuje, nowe garaże blaszane w warmińsko-mazurskim województwie cieszą się bardzo dużą popularnością. Tamtejsi dealerzy oferują garaże od najlepszych i sprawdzonych, polskich producentów. Do ich produkcji używają oni najlepszych materiałów. Garaże tzw. blaszaki, są wykonane zazwyczaj z blachy trapezowej o grubości od 0,5 mm do 0,7mm. Poszczególne arkusze, które stanowią najczęściej ściany konstrukcji są łączone ze sobą za pomocą nitów. Konstrukcja nośna oraz konstrukcja dachu wykonana jest ze stalowych kątowników zimno-giętych, która jest skręcana na śruby. Dzięki temu całość jest niezwykle stabilna i wytrzymała. Dach zabezpieczony również jest wykonany z blachy. Może on być jedno- lub dwuspadowy. Całość może zostać także ocieplona od środka styropianem. Dzięki temu wewnątrz blaszaka może utrzymywać się przyjazna temperatura. W ofercie producentów znajdują się także blaszaki zbudowane z pływ warstwowych, w których pomiędzy dwoma arkuszami blachy znajduje się warstwa styropianu.

Chcąc mieć fajne i praktyczne miejsce do przechowywania samochodu, rowerów, narzędzi lub innych ogrodowych i przydomowych drobiazgów, warto zdecydować się na zakup solidnego garażu blaszanego. Obecny rynek oferuje ich bardzo szeroki wybór, przez co każdy, nawet najbardziej wymagających klienta, znajdzie coś dla siebie.

Kategorie: Garaż