Bardzo lubię kupować dodatki i akcesoria ubraniowe. Mam w swojej szafie bardzo dużo par butów, kapeluszy oraz apaszek. Jednak najbardziej że wszystkiego kocham biżuterię, w szczególności srebrną. Uważam, że jest to taki rodzaj ozdób, który pasuje do różnych stylizacji i innych akcesoriów z mojej kolekcji. 

Srebrna biżuteria świetnie współgra z kamieniami

biżuteria srebrna z kamieniemUważam, że tzw. błyskotki to najlepszy dodatek do stylizacji, jaki może być. Biżuteria dostępna jest w tak różnych wzorach, kolorach, wykończeniach i stylach, że naprawdę możemy za jej pomocą, albo zupełnie odmienić stylizację, albo jeszcze bardziej podkreślić jakiś konkretny styl, który chcemy uzyskać. Moim ulubionym typem biżuterii jest zdecydowanie biżuteria srebrna z kamieniem, która sprawdza się na każdą okazję, a przy tym jest po prostu niesamowicie piękna. Bardzo podoba mi się to, w jaki sposób srebro podkreśla błysk i wyjątkowość kamieni. Jestem w posiadaniu naprawdę pięknych pierścionków, kolczyków i naszyjników, w których połączenie srebra z kamieniami sprawia, że są one wyjątkowymi okazami. Nie wszystkie elementy z mojej kolekcji są kompletami, ale moim zdaniem jeżeli bazą biżuterii jest srebro to wtedy bez problemu można mieszać różne kamienie ze sobą. Takie kolorowe połączenia wyglądają naprawdę fajnie i nie trzeba się ich bać. Moją ulubioną biżuteria są zdecydowanie kolczyki, których mam najwięcej w kolekcji.

Wiem, że wiele osób uważa srebro za mniej efektowne od złota, ja natomiast mam zupełnie odmienne zdanie. Uwielbiam biżuterię srebrną z kamieniem, ponieważ jest ona bardzo widowiskowa i można ją łączyć z innymi typami ozdób np. bursztynem, czy nawet właśnie zlotem. Jestem pewna, że moja kolekcja biżuterii będzie z czasem jeszcze bardziej się powiększać.