Niedługo na świat miała przyjść moja pierwsza córeczka. Zaczynałam już się przygotowywać do porodu i pierwszych chwil z nią na świecie. Zaczynałam też szykować wyprawkę. Jedną z rzeczy, które musiałam kupić były butelki do karmienia. Z tego, co się zorientowałam wiele młodych mam polecało butelki canpol babies. Postanowiłam poszukać więcej informacji na temat tego typu butelek dla niemowląt. Chciałam mieć pewność, że kupuje dla mojego dziecka wszystko, co najlepsze. 

Kupiłam dla dziecka butelkę canpol babies

canpol babies butelkaPoszukiwania odpowiednich informacji na ten temat rozpoczęłam od internetu. Wiedziałam, że tam będę mogła znaleźć dużo opinii na temat tych butelek. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: canpol babies butelka, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko udało mi się dowiedzieć, że butelki canpol babies są bardzo popularne wśród młodych rodziców. Są one także polecane przez lekarzy, ponieważ większość modeli butelek canpol babies jest antykolkowa. Posiada system odpowietrzania smoczków, dzięki czemu dziecko jedząc nie zasysa do żołądka nadmiaru powietrza. Jest to niezwykle praktyczne oraz polecane ze względów zdrowotnych. Butelki canpol babies są wykonane z atestowanych, hipoalergicznych tworzyw, które nie koliduje z pokarmami. Butelki canpol babies można podgrzewać w podgrzewaczu oraz są odporne na gwałtowne zmiany temperatury. Ostatecznie zdecydowałam się zakupić kilka butelek canpol babies dla mojego dziecka. Wybrane przeze mnie butelki posiadają ergonomiczny kształt, dzięki czemu łatwo można je trzymać w dłoni. Do kompletu z butelkami dołączone są silikonowe smoczki o kształcie umożliwiającym dziecku wygodne ssanie. Smoczek jest tak zaprojektowany, żeby pokarm wypływał z niej w odpowiednich ilościach. Smoczki dla starszych dzieci miały większe otwory tak, aby można było z nich podawać nie tylko samo mleko lub wodę, ale również kaszki.

Już wkrótce okazało się, że taka butelka canpol babies to był bardzo dobry wybór. Moja córka od pierwszego dnia była karmiona tylko butelką i nigdy nie miałam problemów z jej karmieniem. Dużą zaletą było dla mnie również to, że butelki canpol babies są tak wykonane, że nie mam problemu z ich utrzymaniem w czystości. Można je również myć w zmywarce, co jest bardzo komfortowe i praktyczne.